Blog

JOB: Instagram, Facebook Social Media and Video Content Creation

9 august, 2018 | 1172 Vizualizari

Descrierea postului:

  • Crearea audientei si identificarea tendintelor actuale pentru domeniul de activitate;
  • Crearea continutului text, imagine si a continutului video;
  • Crearea de continut video promotional impreuna cu un specialist din cadrul companiei;
  • Dezvoltarea de titluri atractive, crearea si redactarea de texte excelente;
  • Proiectarea posturilor pentru a mentine curiozitatea cititorilor si crearea de valva in jurul unor noi produse si servicii oferite de catre compania noastra;
  • Postarea de povestiri live care sa atraga audienta dorita;
  • Crearea de continut promotional si concursuri oferite de catre companie;
  • Pozitia este full time.

Ce oferim:

  • Pachet salarial extrem de motivant, aliniat la cerintele pietei, compus dintr-o parte fixa si bonusuri de performanta;
  • Bonuri de masa;
  • Asigurare premium in sistemul privat de sanatate;
  • Oportunitate de dezvoltare si promovare in cadrul companiei;
  • Cursuri pentru imbunatatirea abilitatilor si cunostintelor in domeniu;
  • Mediu de lucru placut intr-unul din sediile noastre pozitionate central (Piata Unirii sau Piata Romana).

Esti candidatul ideal daca:

  • Iti petreci timpul creand povesti foto/video uimitoare, dar si texte inspirationale si intelegand lumea Instagram - acest job este pentru tine;
  • Dai dovada de creativitate, rabdare, pasiune si atentie la cel mai mic detaliu;
  • Ai un nivel ridicat de energie si carisma;
  • Cunosti limba engleza la un nivel avansat;
  • Disponibilitate de deplasare cu echipa in team building-uri.

Cine suntem noi:

Gloria Agency face parte din grupul AVC Studios, cu o vechime de peste 12 ani pe piata de streaming online. Experienta acumulata in acesti ani, echipa formata din profesionisti, precum si oferirea de servicii de cea mai inalta calitate au dus la recunoastere nationala si internationala, obtinand numeroase premii la summit-urile de profil.

Ce ne defineste:

PASIUNEA si IMPLICAREA - Punem aceste ingrediente magice in tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflecta nu numai in rezultatele noastre, dar mai ales in activitatea noastra zilnica.

Ce iti propunem:

Provocari zi de zi! Provocarea de a te adapta unei companii care creste anual cu peste 50%, provocarea de a fi intr-o permanenta competitie cu tine insati, de a forma oameni cu zero experienta si de a-i ghida catre performanta! Iti incurajam spiritul antreprenorial, creativitatea si ideile originale. Iti oferim posibilitati de dezvoltare ale carierei, training-uri care sa te ajute sa devii un profesionist in adevaratul sens al cuvantului, dar si sprijin personal si solidaritate in momentele dificile. Daca iti doresti un angajament pe termen lung, iar provocarile nu te sperie, ci sunt impulsul care te ghideaza spre birou zambind, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta!

2 Comentarii

  1. Crasnean Ana Maria Crasnean Ana Maria

    10 aug. 2018

    Sunt interesata de job. Cand ne putem vedea la un interviu?

  2. Popescu Valentin Popescu Valentin

    16 aug. 2018

    Vreau sa aplic pentru postul de social media manager.

    Multumesc frumos.

Lasa un mesaj

Adresa de email nu va fi publicata. Toate campurile sunt obligatorii!

Adauga Comentariu

Afla cati bani vei castiga

Te invitam sa iti calculezi castigul tau - cate ore vrei sa lucrezi pe zi?

Un program de lucru intre 4-6 ore iti poate aduce un castig incepand cu 2000 Lei / luna Un program de lucru intre 6-8 ore iti poate aduce un castig incepand cu 3000 Lei / luna Un program de lucru de peste 8 ore iti poate aduce un castig incepand cu 5800 Lei / luna

Haide sa vorbim pentru a te putea pune in tema cu toate informatiile de care ai nevoie!

Haide sa vorbim