Blog

Atinge Performanta la Gloria Agency

1 februarie, 2018 | 771 Vizualizari

Atunci cand determinarea reprezinta singura cale spre succes, rezultatele sunt pe masura. La Gloria Agency ne folosim in fiecare zi de profesionalism si respect pentru a ne atinge scopurile, creand astfel relatii de durata cu partenerii si modelele noastre. Conform citatului “Dupa munca si rasplata”, suntem bucurosi si extrem de entuziasmati sa anuntam ca agentia noastra a fost nominalizata in cadrul Live Cam Awards la 3 sectiuni:

  • Best Emerging Live Cam Studio;
  • Best Live Cam Models Concept;
  • Best Live Female Model.

Gloria Agency nu este doar prima agentie de videochat din Romania de modele independete, ci si o adevarata familia in acelasi timp, unde sustinerea, respectul si prietenia sunt ingrediente de nelipsit. Echipa noastra are o influenta extrem de mare asupra nivelului de performanta pe care modelele il ating. Deschiderea echipei Gloria Agency, intelegerea nevoilor fiecarui model si dedicarea fiecarui membru sunt doar cateva dintre principalele trasaturi caracteristice ale studioului. Echipa noastra pune accent pe construirea unor relatii solide, de lunga durata si incurajeaza fiecare model pe tot parcursul evolutiei sale. Trainerii ofera in permanente sfaturi utile modelelor pentru ca acestea sa isi imbunatateasca prestatiile si sa isi formeze un portofoliu solid de clienti fideli.


Gloria Agency se mandreste cu performantele din aceasta industrie, performante dobandite in peste 13 ani de experinta. Suntem foarte fericiti de aceste nominalizari deoarece credem ca am ajuns la un anumit nivel de evolutie la care munca noastra neintrerupta merita rasplatita.


vote.livecamawards.com

 

Va multumim pentru toata sustinerea! 

Lasa un mesaj

Adresa de email nu va fi publicata. Toate campurile sunt obligatorii!

Adauga Comentariu

Afla cati bani vei castiga

Te invitam sa iti calculezi castigul tau - cate ore vrei sa lucrezi pe zi?

Un program de lucru intre 4-6 ore iti poate aduce un castig incepand cu 2000 Lei / luna Un program de lucru intre 6-8 ore iti poate aduce un castig incepand cu 3000 Lei / luna Un program de lucru de peste 8 ore iti poate aduce un castig incepand cu 5800 Lei / luna

Haide sa vorbim pentru a te putea pune in tema cu toate informatiile de care ai nevoie!

Haide sa vorbim

Acest site foloseste cookie-uri proprii si ale tertilor. Continuarea navigarii implica acceptarea lor. Afla aici mai multe informatii! [x] inchide